O nas

Czym jest kodowanie stron?

Kodowanie stron internetowych to złożony proces, który jest bardzo ważny dla poprawnego funkcjonowania witryny. Projekt od grafika należy przekształcić w pełni funkcjonalną stronę www, w której wszystkie najmniejsze szczegóły będą działać bez zarzutu, a użytkownik poruszający się po stronie szybko i łatwo odnajdzie pożądaną treść.

Kim jesteśmy?

Kodowanie stron to dla nas pasja, każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego gdy przygotowujemy kod dla Twojej strony internetowej dbamy o wiele różnych aspektów, wszystko po to by nowa witryna była stworzona zgodnie z trendami i specyfikacjami obecnie obowiązującymi w branży. Każdy z nas jako front end developer posiada ogromne doświadczenie za sprawą czego nie ma dla nas wyzwań, które są niewykonalne.

Co oferujemy?

Nasza oferta obejmuje szybkie i w pełni profesjonalne kodowanie stron do xHTML i CSS, dzięki któremu otrzymasz gotową stronę z działającym menu, formularzami, linkami i wszystkimi innymi elementami, które zostały zawarte w projekcie graficznym. Wykonany przez nas układ strony jest starannie przemyślany, przez co strona po zakodowaniu posiada zgodność z przeglądarkami i wyświetla się prawidłowo przy użyciu różnych rozdzielczości, dlatego każdy użytkownik będzie widział witrynę w jej oryginalnej postaci. Zapewniana jest przez nas również integracja z systemami CMS, czyli bez względu na to jaki klient posiada system zarządzania treścią, potrafimy szybko i sprawnie stworzyć kod, dzięki któremu będzie możliwa swobodna edycja z panelu administracyjnego strony WWW.

SEO Friendly

Niezwykle ważną kwestią podczas kodowania jest SEO friendly, jak wiadomo samo wykonanie strony internetowej nie gwarantuje widoczności w sieci, ponieważ wymaga ona pozycjonowania w wyszukiwarkach. Przez ten fakt, podczas naszych prac zawsze dbamy o to by projekt był przyjazny dla wyszukiwarek, a dzięki profesjonalnej strukturze, strona jest wyświetlana na lepszych pozycjach w liście wyników.

Powierzając nam swój projekt, możesz być pewny że webdeveloper, któremu zostanie powierzone to zadanie dołoży wszelkich starań, aby powstała strona internetowa była funkcjonalna, przejrzysta oraz intuicyjna dla wszystkich użytkowników którzy na nią dotrą.